W dniu 17.07.2024 r. - 31.07.2024 r. biuro CKU MANS będzie nieczynne

To już 28 lat! W tym miesiącu obchodzimy kolejną rocznicę powstania naszej Uczelni. Tyle się w tym czasie wydarzyło!

To już 28 lat! W tym miesiącu obchodzimy kolejną rocznicę powstania naszej Uczelni. Tyle się w tym czasie wydarzyło!

Kilka znaczących ciekawostek:

✓ Byliśmy jedną z pierwszych uczelni niepublicznych w Warszawie.
✓ Inicjatorem jej utworzenia był prof. dr Stanisław Dawidziuk, który marzył o tym, aby powołać nową szkołę wyższą na mapie Warszawy.
✓ Początkowo Wyższa Szkoła Menedżerska mieściła się w pięciu wynajmowanych nieruchomościach i prowadzała kształcenie na kierunku zarządzanie i marketing na poziomie I stopnia (licencjat).
✓ W 1997 roku kupiono nieruchomość przy ul. Kawęczyńskiej 36 na Pradze-Północ.
✓ W 2005 roku z okazji jubileuszu X-lecia WSM, oddano do użytku obecną siedzibę uczelni, zwaną „Kampusem III Tysiąclecia”.
✓ W 2022 roku zmieniliśmy nazwę z „Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie” na „Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie”.

Kształcimy coraz większą ilość osób stale doskonaląc nasze propozycje. Wierzymy, że wykształcenie wpływa nie tylko na większe możliwości zawodowe, ale też przyczynia się do budowania lepszego świata.

Kamila Pendyk

Współzałożycielka i Prezeska Instytutu Spraw Cyfrowych, wykładowczyni uniwersytecka, kierowniczka programów i projektów IT z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnio Kierowniczka Programu Transformacji Cyfrowej i Kierowniczka Działu w Polskich Portach Lotniczych. W ramach programu transformacji cyfrowej wdrażała m.in. projekty Paperless, Ekosystem Online, wraz z PMO rozwijała produkty Atlassiana, ujednolicała i optymalizowała współpracę miedzy zwinnymi i waterfallowymi metodykami stosowanymi w prowadzeniu projektów oraz budowała architekturę rozwiązań, projektów i korporacyjną. Ukończyła wiele szkoleń związanych z zarządzaniem projektowym, m.in Agile Business Consortium Scrum Master, Lean, PMI-ACP Certyfications czy ITIL4, w sumie około 30 szkoleń ukierunkowanych w zarządzaniu i transformacji cyfrowej. W latach 2019-2021 w Ministerstwie Cyfryzacji kierowała dwoma projektami unijnymi realizującymi Program Otwierania Danych w Polsce: „Otwarte dane plus” i „Krajowe Repozytorium Obiektów Nauki i Kultury”. Od 10 lat związana z branżą IT.

dr Anna Tryfon-Bojarska

Międzynarodowa ekspertka i menadżerka w zakresie innowacji, digitalizacji, bezpieczeństwa cyfrowego i ESG. Posiada 17 letnie doświadczenie w branżach: budowlanej, deweloperskiej, medycznej i paliwowo-energetycznej. Realizowała  projekty cyfrowe w sektorze publicznym i prywatnym. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca, szkoleniowiec, ekspertka grup roboczych z obszar cyfryzacji i bezpieczeństwa cyfrowego.Jestem współautorką wielu publikacji naukowych i raportów eksperckich oraz cyfrowych standardów branżowych. 

Specjalna zniżka

Jesteś absolwentem WSM/MANS ?

oraz wpisowe 0 zł