W dniu 17.07.2024 r. - 31.07.2024 r. biuro CKU MANS będzie nieczynne

Menedżerska Akademia Energetyki i ESG to innowacyjny program studiów podyplomowych realizowany we współpracy z EY Academy of BusinessInstytutem Maszyn Przepływowych oraz KEZO Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk. Program oferuje autorskie kierunki kształcenia w obszarach energetyki oraz ESG. Dzięki zaawansowanemu systemowi nauczania, studenci nie tylko zdobywają teoretyczną wiedzę, ale także mają okazję do praktycznego stosowania jej, uczestnicząc w projektachstudiach przypadkówzajęciach praktycznych oraz laboratoriach, które odbywają się między innymi w KEZO Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk, będącym jednym z najnowocześniejszych w Europie ośrodków badawczych zajmujących się energią odnawialną.

Kierunki prowadzone w ramach Menedżerskiej Akademii Energetyki i ESG:

Specjalna zniżka

Jesteś absolwentem WSM/MANS ?

oraz wpisowe 0 zł

Rozpocznij studia

Ciszymy się, że jesteś w tym miejscu! Oznacza to, że masz już za sobą wybór kierunku studiów i gotowość do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. To ważny krok w stronę zmiany Twojego życia! Gratulacje! Aby zgłosić się na studia i je wkrótce rozpocząć wystarczy, że podjąć następujące kroki:
  • wypełnij formularz rekrutacyjny: tutaj pobierzesz go w formacie PDFa tutaj w formacie DOC oraz wydrukuj go i podpisz
  • przygotuj 2 zdjęcia (45 x 35 mm)
  • dokonaj opłaty wpisowej i wydrukuj potwierdzenie wpłaty (nie dotyczy okresu promocyjnego)
  • przygotuj odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (pamiętaj, że może być to również licencjat)
  • złóż wszystkie powyższe dokumenty w siedzibie CKU (pokój B 005).
Skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o rozpoczęciu wybranych studiów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji czy wyboru kierunku jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Opłatę za czesne i wpisowe prosimy wpłacać na numer konta: MANS w Warszawie, BNP Paribas 91 1600 1462 1820 6340 1000 0010 z dopiskiem „opłata semestralna…” lub „opłata roczna…” W trakcie studiów poprosimy Cię każdorazowo o dostarczenie do biura CKU MANS  potwierdzenia dokonanej wpłaty za czesne (także tej uiszczonej przez zakład pracy). W przypadku zamkniętego biura CKU MANS komplet dokumentów należy złożyć w Dziale Rekrutacji Uczelni (pokój F-004).